Facebook Slider
Przejaśnienia
5°C
Ulewy
So
3°C
5°C
W większości pochmurnie
Nd
5°C
6°C
Lekki deszcz
Pn
8°C
9°C

Szkolenia

bramki max pl logo

pogon01Lider klasyfikacji strzelców IV ligi kujawsko-pomorskiej podpisał 3,5-letni kontrakt z „Dumą Pomorza”, zostając trzecim zimowym nabytkiem szczecińskiego klubu.

Filip Kozłowski urodził się 11 lipca 1995 r. w Inowrocławiu. Utalentowany snajper mierzy 185 centymetrów i waży 76 kilogramów. Jest wychowankiem Gopła Kruszwica, w barwach którego w sezonie 2011/12 debiutował w seniorskiej piłce.

Młody zawodnik swoje pierwsze mecze w IV lidze rozgrywał na środku pomocy, jednak już od sezonu 2012/13 występował jako wysunięty napastnik. Poprzednie rozgrywki zakończył z 24 ligowymi bramkami i tytułem wicekróla strzelców w swojej klasie rozgrywkowej. W aktualnym sezonie po rundzie jesiennej jest liderem klasyfikacji najskuteczniejszych piłkarzy IV ligi. Jego dorobek w barwach klubu z Kruszwicy to 21 goli w zaledwie 16 meczach. Warto odnotować, że bramki zdobyte przez Kozłowskiego stanowią aż połowę trafień całego zespołu.

18-latek był powoływany do młodzieżowych kadr województwa kujawsko-pomorskiego. Latem 2012 roku przebywał na przedsezonowym obozie przygotowawczym ekstraklasowej Lechii Gdańsk.

Do Szczecina snajper trafił już pod koniec zeszłego roku, kiedy to sztab szkoleniowy Pogoni przyglądał mu się podczas kilkudniowych testów. Zawodnik zaprezentował się na tyle dobrze, że „Duma Pomorza” ustaliła warunki jego pozyskania z dotychczasowym klubem Kozłowskiego. W środę napastnik uzgodnił warunki 3,5-letniego kontraktu z Pogonią Szczecin i parafował umowę.

źródło: www.pogonszczecin.pl

reklama
Copyrights © 2014 szczecin.max.pl.